01.05-03.05.2023

Bezpieczne wakacje! Konsultanci ruszają na majówkę.

Chcesz porozmawiać z kimś na temat wyboru organizatora kolonii dla swojego dziecka? A może nurtują cię pytania, w jaki sposób wychowawcy wypoczynku powinni sprawować opiekę nad twoim dzieckiem już w czasie letniego wypoczynku? Na te i inne pytania związane z szerokim tematem bezpiecznych wakacji odpowiedzą nasi konsultanci w czasie majówki. Gdzie ich spotkać? Stowarzyszenie Aktywni na Rzecz Bezpiecznego Wypoczynku przygotowało na czas tegorocznej majówki dwa punkty konsultacyjne – w Zamku Moszna oraz w Zamku Czocha, gdyż każdego roku te miejsca w czasie weekendu majowego odwiedza kilka, kilkanaście tysięcy zwiedzających, a większość to rodziny!

Czego można się spodziewać po rozmowie z konsultantem Stowarzyszenia? Konkretnych i rzeczowych odpowiedzi na wszelkie pytania związane z organizacją kolonii. Za moment rusza wakacyjny sezon, w czasie którego setki tysięcy dzieci wyjadą na kolonie czy obozy. Część rodziców zdecyduje się na wysłanie dziecka już ze znanym organizatorem, do znanego miejsca. Dla niektórych z kolei tegoroczne kolonie będą ich pierwszymi w życiu. I właśnie tym rodzinom chcemy pomóc. Czy dziecko jest gotowe do wyjazdu, czy ja, jako rodzic jestem gotowy, jaki wybrać program, jak się przygotować? Do odpowiedzi na te właśnie pytania są gotowi nasi konsultanci. Gdzie ich spotkać?

Stoisko bezpiecznywypoczynek.pl

Odwiedzając Zamek Moszna czy biorąc udział w całym mnóstwie atrakcji w Zamku Czocha, szukaj stoiska z logiem Bezpiecznywypoczynek.pl. Tam w dniach 1-3 maja w godzinach od 10:00 do 18:00 znajdziesz naszego konsultanta. Poza rozmową będzie możliwość pozostawienia pytań w specjalnym arkuszu, na które otrzymasz pełne odpowiedzi drogą mailową. Serdecznie zapraszamy do rozmów, do konsultacji czy wymiany doświadczeń związanych z organizacją bezpiecznego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Życzymy udanej majówki i bezpiecznych wakacji!

Zadaj pytanie

Informacje w pigułce:

Organizator: Stowarzyszenie "Aktywni na Rzecz Bezpiecznego Wypoczynku"

Koordynator: Jakub Jędrzejak, 607 271 787

Lokalizacja: Zamek Moszna, Zamek Czocha

Cel: Stoiska informacyjne - konsultacje z uczestnikami

Cena: darmowe

Paroti
Paroti